
KORTE KLARENSTRAAT 2 V2, 2000 ANTWERPEN
VERKOCHT
UITZONDERLIJK GEBOUW
​
Eens je voorbij de statische gevel bent ervaar je meteen een indrukwekkend gevoel. De royale inkom en traphal (met lift) in eclectische stijl leiden je naar de tweede verdieping waar, in de rechter vleugel rondom de binnenplaats, deze stadsloft zich bevindt.
Het appartement kenmerkt zich door een overweldigende lichtinval, uitzonderlijk hoge plafonds en een hoog loft gehalte. Doch ontbreekt het niet aan gezelligheid; parket vloeren, perfect bewaarde mozaïek, een open haard en een glasraam in lood. De perfecte harmonie tussen authentiek en hedendaags vind je hier!
​
De leefruimte bestaat uit 3 zones waar de functies koken, eten en relaxen naar wens kunnen worden ingedeeld. De keuken is nog niet volledig uitgerust maar laat dat nu net de plek zijn die iedereen graag nog naar zijn eigen smaak inricht. Geniet je in de voormiddag graag van een verse kop huisgemaakte koffie in de zon alvorens je de stad in trekt? Dankzij de enorme raampartijen die je volledig open kan zetten is het binnen-buiten gevoel compleet.
​
De slaapkamer bevindt zich een niveau hoger. Heden werd het appartement ingericht met 1 slaapkamer maar mits enkele kleine ingrepen kan je er perfect een tweede creëren. Het kan ook gebruikt worden als bureauruimte voor wie thuiswerken naar een hoger niveau wil brengen maar ook ideaal als hobbykamer dankzij de rijke lichtinval.
​
Verder biedt het appartement een mooie badkamer met ligbad, afgewerkt met hoogwaardige materialen. Ook aan berging is er geen gebrek; er bevindt zich nog een grote opbergkamer/zolder en een privatieve droge kelderruimte waar eveneens een fietsenstalling werd voorzien.
​
​
UNIEKE LIGGING!
​
Te voet, met de fiets of liever de tram: waar je maar zin in hebt. Moet je verder, nationaal of internationaal? Het Centraal Station is vlakbij. En met de auto ben je, vanuit de bewaakte parking van Q-park op 25 meter afstand in no time de stad in of uit.
​
Een baken van rust midden in het centrum van Antwerpen. Hier kan men spreken van een echte AAA-locatie. Trendy winkels, toprestaurants, gerenommeerde musea en voortdurend evoluerende ‘new places to be’.
​
BEWOONBARE OPPERVLAKTE
100 m²
ZOLDERBERGING
16 m²
KELDER
4 m²
SLAAPKAMERS
1 (2 mogelijk)
BADKAMERS
1
EPC
246 kWh/m²
ELEKTRICITEIT
i.a.
KADASTRAAL INKOMEN
€ 909
​
STADSLOFT IN HISTORISCH GEBOUW
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
---|---|---|---|---|
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
​
​
NEEM CONTACT
AFSPRAAK
ONLINE
Woongebied
Stedenbouwkundige vergunning
Geen dagvaardingen uitgebracht
Geen voorkooprecht
Geen verkavelingsvergunning